Alcad Türkiye Ana Bayi olan Dijinet firmanın kanıtlanmış başarısını sürdürmeye devam diyor...

1988 yılında kurulmuş olan ALCAD S.A., uluslararası bir dünya markası olup, 16.000m2’lik modern tesislerinde ileri teknoloji ürünlerini tasarlamakta ve üretmektedir. Üstün kalitesini ISO9001 kalite yönetim sistemi ile belgelendiren ALCAD, CE Avrupa standartlarına göre üretimini gerçekleştirmektedir.

ALCAD,  AR-GE bölümüne 1000m²’ nin üzerinde yer ayırmıştır ve bu alanda  40 Telekominikasyon Mühendisi ve yüksek vasıflı personeli bulunmaktadır.

AR-GE departmanı en prestijli şirketlerin en son nesil ekipmanlarını kullanmaktadır.

Amaç, mümkün olduğu kadar kaliteyi sağlamak ve müşterinin memnuniyeti ve güvenirliğini arttırmak.

ALCAD,  müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek yenilik ilkesidir.

ALCAD, kendi patent ve tasarımları sayesinde, sanayileşmenin tüm adımlarını kontrol eder. ALCAD, kendi ürün ve çözümlerinde en yüksek kalite standartları garanti eden Avrupa tesislerinde üretimlerini yapmaktadır.

ALCAD kalite sistemi, 1996’ dan bu yana ISO9001 sertifikası almaya hak kazanmıştır.

ALCAD, CE Avrupa standartlarına göre üretimini gerçekleştirmektedir.

Distribütör veya profesyonel birisiniz veya değilsiniz... Nerede olusanız olun… ALCAD sizin dilinizi konuşuyor.

ALCAD online; Yüksek nitelikli teknik servis ekibi, uygulama zorluğu ne olursa olsun verimli bir şekilde cevap verir.

Mühendislik hizmetleri; Mühendislik hizmetleri ekibimiz, projelerinizde tasarımlarınıza yardımcı olmak için hizmetinizdedir.

Eğitim; Teknik ve Mühendislik yardımına ek olarak, kurumsal merkezlerinde veya sizin ofislerinizde seminerler verir.

ALCAD, stok bazlı çalıştığı için ürün teslimini süresi kısa süreçte yapılabilmektedir. Ayrıca tüm ana ofisleri müşteri ihtiyaçlarını sağlayacak yeterli seviyede stok bulundurmaktadır.

 

FAALİYET ALANLARI

En ileri elektronik ve mekanik özelliklere sahip Alcad Merkezi Uydu Sistemleri; bireysel ihtiyaçlardan binlerce prizin kullanıldığı konut projelerine kadar en iyi çözümleri sağlamaktadır.
 
Mükemmel görüntü ve ses kalitesine sahip yeni nesil dijital Alcad Bina İnterkom Sistemleri; bina güvenliği ve iletişimi konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.
 
Hasta konforunu ve güvenliğini arttıran, görevli personellerin işini kolaylaştıran IP teknolojine dayanan özelliklere sahip Alcad Hemşire Çağrı Sistemleri; hastane projelerinde en iyi çözümleri sağlamaktadır.
 
Standart data network hattından iletilen IP yolu ile TV yayını, interaktif hizmetler kullanıcılara kaliteli görüntü, konfor ve hizmetler sağlayan yeni nesil Alcad IPTV Sistemleri; hastane, otel, konut vb. uygulamalarda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.
 
 
İspanya' nın devi olan ALCAD ürünlerini DİJİNET olarak pazarlamanın gururunu yaşıyoruz...