Dijinet

Çözümler

PROJE
TEKLİFİ
AL !

  PROJE TEKLİFİ AL
  Proje teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

  Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

  Siemens ve Teledata One Türkiye Distribütörü olan Firmamız markanın kanıtlanmış başarısını Türkiye de sürdürmeye devam ediyor. Yangın algılama ve alarm sistemleri, bina ve endüstriyel tesislerin işletme güvenliği, sürekliliği ve aynı zamanda insan hayatı açısından hayati derecede önem taşımaktadır.
  Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

  TV / Uydu Sistemleri

  DİJİNET ailesi olarak var oluşundan bu yana profesyonel TV sistemleri konusunda teknoloji ve ilerisini hedefleyerek geleceğin gelişimlerini şimdiden siz değerleri müşterilerimizin projeleriyle buluşturuyoruz.
  TV / Uydu Sistemleri

  Seslendirme / Görsel Sunum Sistemleri

  Genel müzik yayını ve anons sistemlerinde önemli olan ses kalitesinin bozulmadan taşınarak, dinleyiciye iletilmesidir. Müşteri memnuniyeti ancak ürün ve hizmet kalitesi ile sağlanabilmektedir. DİJİNET ailesi olarak görsel ve işitsel sistemler konusunda tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşarak projeleri doğrultusunda çözüm odaklı uygulamalar ile bizi biz yapan referanslarımıza yenilerini ekleye devam ediyoruz.
  Seslendirme / Görsel Sunum Sistemleri

  CCTV Sistemleri

  Teknolojinin her geçen gün geliştiği ve takibinin zorlaştığı günümüzde DIJINET ailesi olarak güvenliğinde aynı doğrultuda gelişmesinden ve ulaşılabilir hale gelmesinden yanayız..Bu hedefte CCTV sistemlerinin her özellik ve çeşidinde uzman ve tecrübeli kadromuzla sizlere hizmet vermenin ve teknolojinin de bir adım önüne geçebilmenin çabası içerisindeyiz.
  CCTV Sistemleri

  Haberleşme Sistemleri

  İletişimin ihtiyaç halinden de öteye gittiği günümüz şartlarında teknoloji ve haberleşme çağının gereksinimlerini analiz ederek yatırım ve donanımlarını bu şekilde geliştirmeyi ilke edinmiş DİJİNET ailesi olarak uzman kadro ve tecrübeyle siz değerli müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamayı hedefliyoruz.
  Haberleşme Sistemleri

  Data Network Uygulamaları

  DİJİNET uzman kadrosuyla Fiber Optik kablolama, yapısal kablolama ve terminasyon konusunda yeterli bilgi ve birikime sahip olup, profesyonel ekibiyle hassasiyet gerektirecek fiber optik çalışmalarında tüm fiber optik ürünlerin temini ve kurulum hizmetlerini sonuca ulaştırarak müşterilerine sunmaktadır.
  Data Network Uygulamaları