Okul Ses Sistemi İle İlgili 3 Başlık - Dijinet
Dijinet

Okul Ses Sistemi İle İlgili 3 Başlık

PROJE
TEKLİFİ
AL !

  PROJE TEKLİFİ AL

  Proje teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

  Okul Ses Sistemi İle İlgili 3 Başlık

  Okul Ses Sistemi

  Okullarımızda eğitim- öğretim yılı boyunca farklı etkinlikler yapılmakta olup bu etkinliklerin katılımcılara duyurulabilmesi için ses sistemi gerekir. Okul ses sistemi, dediğimiz bu sistem okullarımızda büyük bir kolaylık sunar.

  Okul ses sistemi denilince aklımıza bina içerisinde dahili hoparlör sistemi gelmektedir. Oysa bununla sınırlandırılamayacak kadar büyük bir sistemdir. Bina içerisinde dahili anons işlevinden tutunda, okul bahçesinde yapılacak olan törenlere kadar kullanım alanı geniş, profesyonel bir ses sistemidir. Bu sistemi okulunuza yapılandıracak, sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayacak firmaları seçerken bizi unutmayın.

  Okul Ses Sistemi
  Okul Ses Sistemi

  Okul Ses Sistemi Kurmak Kolay Mı?

  Okul ses sistemi kurmak kolay mı? Kişiden kişiye ve firmadan firmaya göre değişiklik gösterir. Konusunda uzman olmuş personelimiz ile okulunuzda gerçekleştirmek istediğiniz ses düzeni için ücretsiz fizibilite çalışması yaparak kullanılacak malzeme ve işçilik bilgilerini sizinle paylaşıyoruz. Sizlere sunacağımız fiyatlar konusunda da en uygun fiyat garantisi verilmektedir. Sadece telefon numaralarımızda ulaşarak adres vermeniz ya da okul adını söylemeniz yeterli olacaktır.

  Uzman ekiplerimiz okulunuza gelerek yapılacak çalışma hakkında bilgi verirler. Okul ses sistemi nasıl çalışacak hangi ekipman nereye yerleşecek gibi aklınızdaki soruları yanıtlayan deneyimli personelimiz sizin uygun görmeniz halinde hemen işe koyulup en kısa sürede okulunuzu kaliteli ve kullanışlı bir ses sistemine kavuşturacaktır.

  Okul Ses Sistemi
  Okul Ses Sistemi

  Ses Sisteminde Kullanılan Malzemeler

  Ses sisteminde kullanılan malzemeler de çalışan ekip kadar önemlidir. Kullanışlı ve sağlam bir ses düzeni için kullanılacak malzemelerin kalitesinden önemlidir. Okul ses sistemi kurulurken duvarlara ya da kolonlara monte edilecek hoparlörler ses cızırtısı yapan kalitesiz ürünler olmamalıdır. Bu bağlantıları sağlayan kablolar; geçirdikleri akıma uyumlu, estetik görünümlü, dayanıklı malzemeden üretilmiş olmalıdır. Firma olarak size bunun garantisini vermekteyiz. Kullandığımız bütün malzemeler yürürlükte olan TSE ve CE standartlarına uygunluğu belgelenmiş malzemelerdir.

  Ayrıca ses düzenlerinin vaz geçilemeyen ana ekipmanı olarak da en kaliteli amfiyi size sunmaktayız. Okulunuzda kullanacağımız amfi ve mikrofonlar gerek sabit gerekse mobil olacak şekilde sizin isteğinize bağlı olarak en kaliteli ve garantili malzemeler şeklinde sunulacaktır. Okul ses sistemi kurmak bizim işimizdir. Okul ses sistemleri ile ilgili detaylı bilgi için bizler ile iletişim kurabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Menü Görüntüle