Acil Anons Ses Sistemleri İle İlgili 3 Başlık - Dijinet
Dijinet

Acil Anons Ses Sistemleri İle İlgili 3 Başlık

PROJE
TEKLİFİ
AL !

  PROJE TEKLİFİ AL

  Proje teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

  Acil Anons Ses Sistemleri İle İlgili 3 Başlık

  Bu tür ses sistemleri, bir çeşit sesli uyarı ve duyuru amaçlı olarak tasarlanmış ses düzenidir diyebiliriz. Acil Anons Ses Sistemleri belirli büyüklüğe sahip ve kalabalık nüfusu olan binalarda kurulması zorunlu olan bir sistemdir.

  Acil anons ses sistemleri firmamız gibibu konuda bilgisi ve deneyimi olan firmalar tarafından kurulup hizmete alınmaktadır. Özellikle hastane gibi insan sirkülasyonunun fazla olduğu kalabalık insan topluluklarını barındıran, büyük binalarda kullanımı zorunlu ses sistemidir. Bu tür profesyonel ses sistemleri genellikle bölgesel yayın yapabilen düzeneklerdir. Ayrıca aynı anda birkaç farklı sesli uyarıyı da gerçekleştirmenize imkân sağlayan böyle bir sistemi konusunda uzman firmamıza gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

  seslendirme ve acil anons sistemleri

  Acil Anons Sistemi Nerelere Kurulur?

  Acil anons ses sistemi arzu edildiği takdirde bütün binalara kurulabilmektedir. Ancak yürürlükte bulunan bazı yasalar gereğince; toplam inşaat alanı 5000 m2yi geçen binalarda zorunlu kılınmıştır. Acil anons ses sistemleri yine yükselti olarak 51 metrenin üzerindeki binalarda da zorunlu olmuştur. Bu tür bütün binalarda firma olarak garantili kurulum ve bakım hizmetlerini garanti etmekteyiz. Her türlü standartlara uygun personel ve cihazlarımızla hizmet veren firmamız kesinlikle siz sayın müşterilerimizi memnun edecek çözümler üretmektedir.

  Acil anons ses sistemleri, popülasyonu 1000 kişinin üzerinde olan alışveriş merkezleri ile sanayi tesisleri gibi binalarda da yasalar gereği zorunlu olmuştur. Gerek bir kongre merkezi gerekse uluslararası bir organizasyon alanı olsun deneyimli uzman personelimiz ile acil anons sistem kurulumunu kısa süre ve uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

  1480942895 1

  Acil Anons Gerekli midir?

  Sistem, her ne kadar acil anons ses sistemleri olarak isimlendirilse de bu sistemin birçok fonksiyonu bulunmaktadır. Bu sistem ile aynı anda müzik yayını yapılırken kullanıcı paneli üzerinden seçilen bölgelere duyuru yapma imkânı sağlanmaktadır. Bu konuda yaptığı kurulumlara garanti veren firmamız müşteri memnuniyeti odaklı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Büyük bir alışveriş merkezinde müzik yayını yapılırken aynı anda otoparkta bulunan bir aracın plakası da sadece belirli bir katta duyurulabilir. Acil anons ses sistemleri firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde kurulumu yapılarak kullanımınıza sunulur.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Menü Görüntüle