Teledata One Nedir? Gelin 3 Başlıkta İnceleyelim - Dijinet
Dijinet

Teledata One Nedir? Gelin 3 Başlıkta İnceleyelim

PROJE
TEKLİFİ
AL !

  PROJE TEKLİFİ AL

  Proje teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

  Teledata One Nedir? Gelin 3 Başlıkta İnceleyelim

  Teledata One Nedir?

  Teledata One markası, yaklaşık olarak 45 yıldır güvenilir elektronik tasarım da bir dünya markası olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sunduğu profesyonel, başarılı ve kaliteli ürünler ile adından söz ettirmeyi başaran Teledata One, uluslararası düzeyde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bir İtalya markası olan Teledata One firmasının Türkiye’de ki temsilciğili ise Dijinet firması tarafından gerçekleştirilmektedir.

  Uluslararası düzeyde elektronik çözümler ile işe başlayan söz konusu marka 1980’li yıllarda otomobil sektöründe standart kullanımları uygun bir şekilde düzenleyen çözümler üretmiş ve ön plana çıkmıştır. Son derece teknolojik gelişmeler ile faaliyetlerini sürdürmeye devam ettiren Teledata One firmasının ürünlerine sahip olarak firmanın sunduğu profesyonellikten en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

  indir
  Teledata One Nedir?

  Teledata One Firmasının Başarısı

  Teledata One, sistem tasarımlarını yıllar içerisinde geliştirerek başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Birinci sınıf elektronik uygulamalar ile ön plana çıkan marka, ürünlerini paslanmaz çelikten elde etmektedir.

  Teledata One markası; sistem tasarımını yüksek teknolojik içerikli büyük ölçekli üretimle birleştirmektedir. Bu sayede güvenlik alanında gelişmeler sürdürmektedir. Söz konusu şirket, birinci sınıf elektronik cihazlar tasarlamakta ve tasarımlarını hayata geçirmektedir. Firma bu faaliyetlerini sürdürürken müşterilere faydalarını sürekli olarak iyileştiriyor ve artırıyor. Günümüzde Teledata, eksiksiz bir yangın algılama ve güvenlik sistemleri yelpazesi üretmekte ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.  Firmanın ürünleri genel olarak İtalyan tasarımında yapılmış üstün güvenlik sistemlerinin ihracatçısı olarak uluslararası pazarda önemli bir varlığını sürdürmektedir.

  Fire alarm system 1 855x340 3
  Teledata One Nedir?

  Teledata One Türkiye’de!

  Şirket kendini gelişmek ve sektörün en iyisi olmaya hazırlanmak için deneyim, vizyon ve değerleri paylaşan birçok ulusal ve uluslararası çalışma komitesine katılmaktadır. Bu doğrultuda Türkiye’de de faaliyetlerini en profesyonel şekilde sürdürmektedir. Dijinet ayrıcalıkları ile çeşitli ürünleri Türkiye pazarında sunan Teledata One profesyonelliği ile anından söz ettiriyor. Yangın algılama, yangın tespit sistemleri ile faaliyetlerini sürdüren firmanın ürünlerinden siz de yararlanabilirsiniz. Dijinet, Teledata One ürünlerini en profesyonel şekilde sizlere sunuyor. Siz de tek tıkla bu firmanın ürünlerine Dijinet ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Menü Görüntüle