Teledata Sistemleri Hakkında 7 Başlık - Dijinet
Dijinet

Teledata Sistemleri Hakkında 7 Başlık

PROJE
TEKLİFİ
AL !

  PROJE TEKLİFİ AL

  Proje teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

  Teledata Sistemleri Hakkında 7 Başlık

  Teledata, 1985 yılından bu yana faaliyet Türkiye’de gösteren profesyonel bir firmadır. Günümüzde elektronik ve zayıf akım alanında hizmetler sunan Teledata, teknolojik olarak son derece gelişmiş bir yapıdadır. Kurumsallaşmış bünyesi ile geliştirilen proje çözümleri kapsamında Dijinet firması ile bir iş birliği içerisindedir.

  Teledata firması, esasen 1977 yılında kurulmuş olup bir İtalya teknolojisidir. Yangın alarm ve algılama sistemlerinde sektörün en önemli markalarından bir tanesi olan Teledata firmasının Türkiye’de ki temsilciğini ise Dijinet firması gerçekleştirmektedir. Firmanın amacı yangın alarm ve algılama sistemlerinde müşterilerin en kaliteli ürünler ile buluşmasını sağlamaktır. Bu noktada her iki firmada alanında uzman ve profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

  Teledata One Ürünleri

  Teledata One firmasının sunduğu ürünler genel olarak aşağıdaki gibidir.

  Yangın Algılama Panelleri ve Aksesuarları

  Yangın algılama panelleri ve aksesuarları yangınların algılanmasını sağlayarak sisteme mesaj iletimi sağlamaktadır. Bu sayede yangının henüz başındayken önlenmesi ve yayılmadan söndürülmesi sağlanabilir.

  031063957 1 4335f6b669a38c8530d886296358453a
  Teledata Sistemleri

  Intelligent Adreslenebilir Dedektörler

  Intelligent adreslenebilir dedektörler aslında duman detektörleridir. Otel odaları ve hasta odaları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Duman dedektörleri yangın durumunda dumanı algılayarak sinyal vermekte ve yangının yayılmasının önlenmesinde rol oynamaktadır.

  Adreslenebilir ve Konvansiyonel Butonlar

  Yangının çıktığını fark ettiğiniz anda basabileceğiniz bu butonlar sirenleri aktif hale getirir. Bu sayede yangın binadaki herkes tarafından duyulur ve binanın tahliyesi, yangının söndürülme işlemleri yapılabilir.

  Sirenler ve Ziller

  Yangın alarmlarının devreye girmesi için gerekli olan siren ve ziller tüm binanın duyabileceği şekilde yerleştirilerek profesyonel bir deneyim sağlamaktadır.

  Gaz Dedektörleri

  Gaz sızıntısının olup olmadığının anlaşılması için geliştirilmiş olan detektörlerdir. Bu sayede gaz kaçakları ve gazdan kaynaklı ölümlerin önüne geçilebilir.

  Alev Dedektörü

  Yangın çıkması durumunda alevlerin algılanmasını sağlayan detektörlerdir. Sahip oldukları özellikler sayesinde bina ve canlıların yangının zararlı etkilerinden korunmasını sağlar.

  Firmanın ürettiği diğer ürünler sıvı algılama dedektörü, kıvılcım dedektörleri, ışın tipi duman dedektörleri, yazılım entegre izleme, kablosuz yangın tespit cihazları, konvansiyonal dedektörler, adreslenebilir dedektörler, kontak izleme modülleri, konvansiyonel yangın alarmları ve yangın kontrol panelleri şeklindedir.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Menü Görüntüle