Acil Anons Sistemleri Hakkında 3 Ana Başlık - Dijinet
Dijinet

Acil Anons Sistemleri Hakkında 3 Ana Başlık

PROJE
TEKLİFİ
AL !

  PROJE TEKLİFİ AL

  Proje teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

  Acil Anons Sistemleri Hakkında 3 Ana Başlık

  Acil Anons Sistemleri

  Acil anons sistemleri güvenlik sistemlerinden biri olup acil durumlarda işe yaramaktadır. Bu sistemin asıl amacı tehlike arz eden durumlarda binada bulunan herkesi tahliye etmek için uyarmaktır. Hızlı bir şekilde acil mesajları seslendirerek kısa sürede herkesin binadan çıkmasını kolaylaştırır.

  Aynı zamanda tehlike anlarında müzik ve siren seslerinin de devreye girmesini sağlayan acil anons sistemleri donanımlı bir yapıya sahiptir. Yangın algılama sistemleriyle beraber çalışan acil anons sistemleri hoparlör, mikrofon, ses kontrol üniteleri ve ampfilikatörlerden oluşmaktadır.

  Plena VAS
  Acil Anons Sistemleri

  Acil Anons Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

  Acil anons sistemleri insanların bir arada bulunduğu her binada kullanılabilir. Özellikle de işletmelerde olması gereken acil anons sistemleri güvenlik açısından oldukça önem arz etmektedir. Acil anons sistemleri okullarda, hastanelerde, fabrikalarda, kamu kuruluşlarında, özel kurumlarda, otogarlarda, sinema salonlarında, alışveriş merkezlerinde, otellerde, ofis ve benzeri yerlerde kullanılmaktadır.

  1494831778 1573028638
  Acil Anons Ses Sistemleri

  Acil Anons Sistemleri Kurulumu

  Acil anons sistemlerinin kurulumunda alan önemli olduğu için farklı sistemlerle desteklenmektedir. Dolayısıyla kurulumdan önce bir ortam keşfinin yapılması gerekir. Ardından da ortama uygun olan sistemler belirlenir ve montaja sürecine geçilir. Bu alanda insanların bulunma durumu da göz önünde bulundurulmalıdır. Özellikle de sesin duyula bilirliği kontrol edilmeli ve buna uygun sistemlerin kurulması gerekir.

  Özellikle de büyük tesis ve kurumlarda kullanılması zorunlu olan acil anons sistemleri hayati durumlarda büyük önem taşımaktadır. Yangın, deprem, gaz kaçağı gibi hayatı tehlikeye atan durumlarda görevli kişiler acil anons sistemlerini devreye sokarak insanlara uyarı yapabilirler.

  Menü Görüntüle