Bina Otomasyon Sistemleri Hakkında 3 Başlık - Dijinet
Dijinet

Bina Otomasyon Sistemleri Hakkında 3 Başlık

PROJE
TEKLİFİ
AL !

  PROJE TEKLİFİ AL

  Proje teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

  Bina Otomasyon Sistemleri Hakkında 3 Başlık

  Bina otomasyon sistemleri hizmetini binalar, iş yerleri, alışveriş merkezleri, fabrikalar, stadyumlar vb. aklınıza gelen her mekân için veriyoruz.

  Bina otomasyon sistemleri ile beraber gelişen teknolojiyi görüyoruz. Bu yüzden de insanoğlu elindeki imkânları kullanarak sahip olduğu birçok şeyi kontrol etmek istiyor. Örneğin, artık yeni yapılan binaların tamamında bina otomasyon sistemleri karşımıza çıkıyor. Peki, bina otomasyon sistemleri nelerdir, nerelerde kullanılır?

  364
  DİJİNET VEBİNA ELEKTRİK VE BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ

  Bina Otomasyon Sistemi Nedir?

  Rezidanslarda, eğlence merkezlerinde, stadyumlarda, fabrikalarda, plazalarda rahatlıkla uygulanabilir. Burada ilk amaç binada kurulmuş olan bütün sistemleri tek bir kanal üzerinden kontrol edebilmektir. Her büyüklükteki bina için 3 ayrı bina otomasyon sisteminden bahsedebiliriz. Bunlar mekanik sistem kontrolü, aydınlatma sistemi ve elektriksel sistem kontrolü olarak belirlenmiştir. Bina da bulunan, elektrik, aydınlatma, alarm, yangın, asansör vb. tüm sistemlerin tek bir yerden kumanda edilerek kontrol altına alınmasıdır. Ayrıca çok daha az çalışan kullanarak tüm sistemi kontrol edebilirsiniz. Enerji verimliliği sağlarken de olmazsa olmaz sistemlerden biri budur. Bugün yeni yapılan binaların tamamında bina otomasyon sistemleri kurulur ve kullanılır, bu önemli bir ihtiyaçtır.

  1509633382 cc link 2
  Bina Otomasyon Sistemleri

  Bina Otomasyon Sistemlerinin Faydaları Nelerdir?

  • Bu sistemleri kurduğunuzda, tüm tesisatı tek bir kanaldan kontrol edebilir ve tesisattan kaynaklanabilecek olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz.
  • Enerjiden tasarruf eder, aydınlatma verimliliğini daha fazla sağlarsınız.
  • İşletim maliyetiniz çok aza düşer.
  • Bu sistemlerle yapabileceğiniz en üst sınırda, tasarruf sağlar ve iş gücü maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
  • Tüm işletim maliyetleriniz çok daha aza inmiş olur.
  • Önleyici bakım faaliyetlerini rahatlıkla yapar ve bu durumda kullandığınız tüm cihazların ve sistemin ömrünü uzatmış olursunuz.
  • Bina ve iş yeri güvenliğiniz sağlanmış olur.
  • Yangın, sel, doğalgaz sızıntısı vb. tehlikeli durumlarda bina otomasyon sistemleri sayesinde binayı ve içindekileri hızlıca tahliye eder ve olumsuz durumlardan korunursunuz.

  Son teknoloji ile donatılmış olan, bina otomasyon sistemleri için firmamızdan bilgi alabilir ve yaşam alanlarınızdaki verimliliği en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Gelişen teknolojinin bize getirdiği bu sistemle, ev ve işyerlerinize dair tüm kontrolleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü zararlı durumdan ve olaydan emin olacak tedbirleri alabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Menü Görüntüle