Bina Otomasyon Ürünlerini 3 Başlıkta İnceliyoruz - Dijinet
Dijinet

Bina Otomasyon Ürünlerini 3 Başlıkta İnceliyoruz

PROJE
TEKLİFİ
AL !

  PROJE TEKLİFİ AL

  Proje teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

  Bina Otomasyon Ürünlerini 3 Başlıkta İnceliyoruz

  Bina Otomasyon Ürünleri

  Binalar yaşamak, çalışmak, çalışmak, üretmek, iş yapmak ve vakit geçirmek için alanlar sağlar. Binanın kullanım amacına bağlı olarak kullanıcıların farklı ısıtma, soğutma, iklimlendirme ve aydınlatma ihtiyaçları vardır. Dijinet tarafından sunulan bina otomasyon sistemleri, ilgili kullanıma göre optimum bir iç mekan iklimi sağlar. Konforlu bir bina iklimi, bina sakinlerinin üretkenliğini olumlu yönde etkiler.

  hane otomasyon 0 1536x872 2
  Bina Otomasyon
  Bina Otomasyon Sistemleri

  Dijinet Bina Otomasyonu Neleri Kapsar?

  Dijinet bina otomasyon ürünleri, mevcut sistemleri birbirine bağlar ve enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için etkileşimlerini optimize eder. Oda ısıtma, soğutma, temiz hava, ışık ve gölge için gerçek ihtiyacı otomatik olarak tanır ve enerjiyi doğru kullanmanızı sağlar. Bu talebe dayalı bina otomasyon sistemi, enerji israfını önler ve hızlı bir yatırım getirisi ile önemli ve değerli işletme maliyetlerinde azalma sağlar.

  Avrupa standardı EN 15232’ye göre, kontrol stratejisi lokasyona, kullanım amacına, yaşa vb. ihtiyaca dayalıdır. Bağımsız olarak herhangi bir bina için geçerlidir. Binalarda az ya da çok çeşitlilik ile değişen gereksinimlere kolayca uyum sağlayabilir. Dijinet tarafından yürütülen değerlendirme yöntemini kullanarak, eu.bac sisteminin optimizasyon potansiyelinden yararlanabilir ve enerji maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz. Operasyon el durumun sürekli olarak kaydedilmesi ve izlenmesi, bina yaşam döngüsü boyunca işletme maliyetlerini azaltır.

  zkHXvqnN6HgfaSfEBDEb
  Dijinet Bina Otomasyonu Neleri Kapsar?
  Simatic controller
  Dijinet Bina Otomasyon Hizmeti

  Dijinet Bina Otomasyon Hizmeti

  Dijinet bina otomasyon, her zaman modüler ve esnek olmuştur. Mevcut sistemlerle geriye dönük uyumluluk sayesinde, sürdürülebilir bina yenilemeleri ve sistem yükseltmeleri kolaylaştırılarak sorunsuz modernizasyon sağlanır. Mevcut veya yeni sistemleri entegre ederken sistemlerinizin güvenilir ve kesintisiz çalışmasını sağlayarak yatırımlarınızın korunmasına yardımcı oluyoruz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Menü Görüntüle