Teledata Yangın Algılama Bayileri Hakkında 2 Başlık - Dijinet
Dijinet

Teledata Yangın Algılama Bayileri Hakkında 2 Başlık

PROJE
TEKLİFİ
AL !

  PROJE TEKLİFİ AL

  Proje teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

  Teledata Yangın Algılama Bayileri Hakkında 2 Başlık

  Teledata Yangın Algılama Bayileri

  Teledata yangın algılama bayileri dendiğinde akla ilk olarak Dijinet gelmektedir. yangın algılama sistemleri ile ev ve iş yerlerinde meydana gelebilecek yangınların algılanarak önlenmesini ister misiniz? O halde sizler için teknolojik bir şekilde sunulan Teledata yangın algılama sistemleri ile ilgili merak edilenleri inceleyelim.

  Bir yangınla mücadele sistemi hayatımızı kurtarabilecek bir sistemdir. Bu sistemlerin önleyebileceği maddi ve insani zarar, onlara sahip olmak için fazlasıyla yeterli sebep olmalıdır. Ancak yangın algılama sistemlerine sahip olmanın başlıca avantajlarının neler olduğuna bir bakalım.

  TELEDATA IMAT FELCO cleanup
  Teledata Yangın Algılama Bayileri

  Teledata Yangın Algılama Sistemlerinin Özellikleri

  Teledata yangın algılama sistemlerinin özellikleri aşağıdaki gibidir.

  Koku Algılama

  Yangınla mücadele sistemlerini içeren güvenlik sistemlerinin çoğu, aksi takdirde fark edilmeyecek kokuları algılama yeteneğine sahiptir. Karbon monoksit veya gaz egzozu gibi bu kokuların çoğu zehirlidir ve zamanında hareket etmezsek ciddi hasara ve hatta ölüme neden olabilir.

  Bizi Hemen Uyarır

  Bir yangın sisteminin en ufak bir kokuyu veya duman birikimini algılayabilen bir sensörü vardır. Bu gerçekleştiğinde sensör, yangın uyarısını izleme merkezine iletecek bir alarm sinyali tetikleyecektir. Aynı zamanda, binada veya mülkte bulunan kişileri o anda uyaracak sesli bir alarm çalacaktır.

  Sürekli Tetikte Olma

  Yangın sistemleri, günde 24 saat olan her şeyi izleyen cihazlara sahiptir. Başka bir deyişle, yılda 365 gün, günde 24 saat aktifler. Bu nedenle itfaiyeye haber vermek için her türlü olay zamanında tespit edilecektir.

  d05e4f24 b5f5 4eb9 91e2 651130a72798
  Teledata Yangın Algılama Bayileri
  7e0ca5a1 e762 4c45 b497 a1a9b89e872e
  Teledata Yangın Algılama Bayileri

  Daha Fazla Hasar Kontrolü

  Yangından korunma sistemleri hemen devreye girdiği için daha hızlı hareket edebiliyoruz. Bu, hasarı en aza indirerek mobilyaların çoğunu yangından kurtarabilir. Ve sadece mobilyalar değil, binalar da yangını zamanında algılayarak daha az zarar görecektir.

  İlgili Konu: Yangın Alarm Sistemleri

  Yangın Söndürme Sistemlerinin Uyarlanabilirliği

  Yangın algılama sistemleri kullanıcılara uyum sağlar, bu nedenle işitme engelliler için tasarlanmış sistemler vardır. Bu durumlarda, ekipman, sesli bir sinyal yerine, o sırada binada bulunan kişileri uyarmak için ışıklar veya titreşimler yayar.

  Profesyonel Teledata Yangın Algılama Bayileri

  Profesyonel ve kaliteli bir yangın algılama sistemine sahip olmak için Teledata’nın ürünlerini seçebilirsiniz. Teledata yangın algılama bayileri olarak Türkiye’de faaliyet gösteren Dijinet farkı ile sizlere kaliteli ürünler sunuluyor.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Menü Görüntüle