Bina Otomasyon Sistemleri Hakkında 3 Başlık - Dijinet
Dijinet

Bina Otomasyon Sistemleri Hakkında 3 Başlık

PROJE
TEKLİFİ
AL !

  PROJE TEKLİFİ AL

  Proje teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

  Bina Otomasyon Sistemleri Hakkında 3 Başlık

  Bina Otomasyon Nedir?

  Bina otomasyon sistem ürünler, bina organizasyonlarından sorumlu yetkililerin yeteneklerini arttıran ve arttırarak genişleterek ilerleten yüksek teknolojiye sahip araç veya platformdur.

  Bina Otomasyon Sistem ürünleri (BAS), kontrolörlerden özel ve bağımsız uzak istasyonlardan merkezi bilgisayar gibi daha geniş sistemlere kadar geniş yelpazeli bilgisayarlı bina kontrol sistemlerine atıfta bulunmak için kullanılan bir şemsiye terimdir.

  Bir Bina Otomasyon Sistemleri, eksiksiz bir sistem kurmak için çeşitli varyasyonlarda birbiri ile iletişim kuran-bağlanan birkaç sistemden oluşur. Oluşan sistem, amaçlanan hizmete, hizmet vermek için binanın etrafında oluşturulmalı ve üretilmelidir. En geniş anlamda, kullanılan bileşenler benzer olsa da aynı binalara yada yerleşkelere, aynı hizmetlere ve aynı kullanımlara uygulansalar bile hiçbir iki sistem birbiri ile tıpa tıp benzer değildir.

  Bosch Akıllı Ev Sistemleri Hakkında

  Bosch akıllı ev sistemlerini tüm ortamlarınıza kurarak çok daha konforlu bir şekilde yaşamınızı sürdürebilmeniz için size hizmet ediyor.

  Bosch akıllı ev sistemleri yani en geniş anlamda bina otomasyon sistemleri ile aydınlatma, güvenlik, ısıtma, ev eşyalarının kontrolü gibi işlerin tek bir noktadan yönetilmesini sağlamaktadır. Yani tüm bu sıraladıklarımızı tek bir kanal vasıtası ile güvenli bir biçimde kontrol edebilmenize olanak sağlar. Bu sistemler tabletlere ya da akıllı telefonlara birlikte çalışması sağlanarak kontrol edilerek, her an her yerden kontrolleri sağlanmış olur. Teknolojinin bize sunmuş olduğu bu yenilik ile artık çok daha konforlu bir yaşamın keyfini sürebilirsiniz.

  Bosch Akıllı Ev Sistemleri Ne İşe Yarar (Bina Otomasyon Sistemleri)

  Evinize entegre edilen bina otomasyon sistemi ile evinizi en etkili şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz. Evinizde bulunan tüm elektrik ile çalışan teknolojik aletlerin kontrolü çok kolaydır. Ve yüz tanıma cihazları ile Bosch akıllı ev sistemlerinde (bina otomasyon sistemleri) evinizin etrafında tek olduğunu düşünmediğiniz tüm her şey için uzaktan bağlantı kurarak önlem alabilirsiniz. Hem can güvenliğiniz hem de mal güvenliğiniz bu şekilde uzaktan garantisini almış olursunuz. Evinizde sürekli yapılan yani rutin olan tüm işlerinizi otomasyonlar sayesinde ve uzaktan bağlantı ile yaptırtabilirsiniz. Örneğin; her gün camların belli saate açılması, kapatılması, belli kapıların açılıp kapatılması, aydınlatmaların yanıp döndürülmesi gibi işleri uzaktan da halledebilirsiniz. Akıllı ev sistemi özellikleri birçok işlemi bu kadar kolay yapabilmenizi sağlar.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Menü Görüntüle