Teledata Türkiye Distribütörlüğü Hakkında 2 Başlığımızı Gelin İnceleyelim - Dijinet
Dijinet

Teledata Türkiye Distribütörlüğü Hakkında 2 Başlığımızı Gelin İnceleyelim

PROJE
TEKLİFİ
AL !

  PROJE TEKLİFİ AL

  Proje teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

  Teledata Türkiye Distribütörlüğü Hakkında 2 Başlığımızı Gelin İnceleyelim

  Teledata Türkiye distribütörlüğü firmamız Dijinet tarafından sağlanmaktadır. Teledata firmasının Türkiye’de ki tek distribütörü olan Dijinet, 1985 yılından bu yana söz konusu markanın ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Zayıf akım ve elektronik alanında kendini geliştiren bir yapıya sahip olan firma, teknolojiyi yakından takip ediyor ve tüm projelerini bu bağlamda gerçekleştiriyor.

  Teledata markası dünya genelinde binaların modern teknolojiler ile donatılmasını sağlamaktadır. Bu noktada Dijinet aracılığı ile de dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de sitelerin, binaların ve büyük tesislerin çeşitli modern teknolojiler ile donatılmasına olanak tanımaktadır.

  130475’den fazla konut, 8572’den fazla dükkan, 6531’den fazla derslik, 28680’den fazla kişilik yurt, 25’den fazla fabrika, 146’dan fazla kamu binası Dijinet aracılığı ile Teledata ürünleri ile donatılmıştır. Bu sayede binaların çok daha güvenli binalar haline geldiğinden bahsedebiliriz.

  Fire alarm system 1 855x340 3
  Teledata Türkiye Distribütörlüğü

  Dijinet’in Sunduğu Çözümler

  Dijinet markasının sunduğu genel çözümler aşağıdaki gibidir.

  Teledata One Türkiye distribütörü olan firma yangın algılama alarm sistemleri ile binaların güvenilir bir hale dönüştürülmesini sağlamaktadır. Bilindiği üzere yangınlar, insan hayatı için son derece kritiktir. Bu noktada yangınların algılanarak önlenmesi çok büyük öneme sahiptir. Aksi takdirde can ve mal kayıpları meydana gelebilmektedir. Teledata’nın ürünlerini sizlere sunan Dijinet, yangın alarm sistemleri konusunda gelişmiş bir performans sergilemektedir. Bu kategoride sunulan ürünler genel olarak; adreslenebilir siren, manuel alarm butonu, yangın terminali, yangın kontrol paneli, modül muhafazası, dedektör, kat tekrarlayıcı terminali gibi çeşitli şekillerdedir.

  031063957 1 4335f6b669a38c8530d886296358453a 1
  Teledata Türkiye Distribütörlüğü

  Profesyonel Yangın Alarm Sistemleri

  Profesyonel ve kaliteli ürünlere sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Teledata One distribütörlüğü sağlayan Dijinet firması alanında uzman ve profesyonel bir şekilde faaliyetlerini sunmaktadır.

  Dijinet tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu nedenle sizlere sunulan hizmetler tamamen sizleri memnun etmeye yöneliktir. Teledata One ürünleri, ürünleri fiyatları, kullanım şekli, amaçları gibi birçok konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için uygun ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Menü Görüntüle