Teledata Ürünleri Hakkındaki 2 Başlığımı Gelin İnceleyelim - Dijinet
Dijinet

Teledata Ürünleri Hakkındaki 2 Başlığımı Gelin İnceleyelim

PROJE
TEKLİFİ
AL !

  PROJE TEKLİFİ AL

  Proje teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

  Teledata Ürünleri Hakkındaki 2 Başlığımı Gelin İnceleyelim

  Teledata Ürünleri

  Teledata ürünleri ile dikkat çeken İtalya merkezli bir kuruluştur. Yangın algılama sistemleri sektöründe faaliyetlerini sürdüren firma, birbirinden hayat kurtarıcı ürünleri ile insanlara hitap etmektedir. Teledata, 45 yıldır güvenlik elektronik cihazları tasarlamakta ve üretmektedir. Şirket, ulusal ve uluslararası düzeyde havacılık uygulamaları için özel elektronik çözümler üreterek işe başlamıştır. Bu noktada günümüzde Türkiye’de de Teledata ürünlerini görmek ve bunlara Dijinet aracılığı ile sahip olmak mümkündür.

  Teledata Adresli Yangın Algılama

  Teledata adresli yangın algılama sistemlerinin ürünlerinden bazıları şunlardır:

  Tek Paneller

  Dünyada ilk olarak üretilen EN54 onaylı tam dokunmatik yangın panelidir.

  Ekran goruntusu 2022 06 30 135358
  Teledata Ürünleri Hakkındaki 2 Başlığımı Gelin İnceleyelim

  One Dedektörler

  Bu ürün çift optik teknolojili, çok kriterli adreslenebilir dedektörü olarak üretilmiştir. Yanlış Alarmı azaltmak için profesyonel bir şekilde tasarlanmıştır. Bina iç dekoruna uyacak şekilde özelleştirilebilir özelliklere sahiptir.

  OneModules

  Tüm Teledata modülleri hem paradan hem de zamandan en iyi şekilde tasarruf etmenize yardımcı olan çoklu modüllerdir.

  Adreslenebilir Yangın Cihazları

  Yangın algılama için üretilen bu ürünler, yangın algılama (EN 54-2) ve güç kaynağı (EN 54-4) ile ilgili yürürlükteki EN 54/2 54/4 mevzuatlarına uygun bir şekilde çalışmaktadır.

  Kablosuz Yangın Algılama Sistemleri

  Kablosuz yangın algılama sistemleri arasında alarm cihazları bulunmaktadır. Bu cihazlar yangının tespit edilmesini sağlayarak bireylerin yangından haberdar olması için üretilmiştir.

  Fire alarm system 1 855x340 3
  Teledata Ürünleri Hakkındaki 2 Başlığımı Gelin İnceleyelim

  Yedek Parça ve Aksesuarları

  Teledata, yangın algılama cihazları ile ilgili yedek parça ve aksesuar satışı da gerçekleştirmektedir. Bu durumda herhangi bir yedek parçaya ihtiyacınız olursa Teledat ürünleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

  Türkiye’de Teledata Ürünleri Sadece Dijinet’te!

  Dijinet, Teledata firmasının Türkiye’de ki tek temsilcisidir. Bu doğrultuda söz konusu ürünleri bulabileceğiniz tek adresin Dijinet olduğundan bahsedebiliriz. Sizin de yangın algılama ve yangın kontrol sistemlerine ihtiyacınız varsa Teledata profesyonelliğinden yararlanmak için Dijinet’ti tercih edebilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak faaliyet gösteren Teledata ve Dijinet firmalarının ayrıcalıklarından yararlanmak için ürünleri inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünleri tek tıkla sipariş verebilir ve adresinize kısa bir süre içerisinde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. En kaliteli ve güvenilir ürünler için Dijinet’i seçin.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Menü Görüntüle