Uydu Sistemleri nedir ? Uydu sistemleri Hakkında Bilmeniz Gereken 3 Genel Soru?

Uydu Sistemleri nedir ? Uydu sistemleri Hakkında Bilmeniz Gereken 3 Genel Soru?

Uydu Sistemleri nedir ? Uydu sistemleri Hakkında Bilmeniz Gereken 3 Genel Soru?
PROJE
TEKLİFİ
AL !

  PROJE TEKLİFİ AL
  Proje teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.
  Uydu Sistemleri nedir ? Uydu sistemleri Hakkında Bilmeniz Gereken 3 Genel Soru?
  Dijinet

  Uydu Sistemleri Nedir?

  Uydu sistemleri  hizmeti ile televizyon deneyiminizi kusursuz bir hale getirmek ister misiniz? Ankara’da faaliyet gösteren firmamızın sunduğu uydu kurulumu hizmetleri ile televizyonlarınızın uyduya bağlanmasını sağlayabilir ve kısa bir süre içerisinde televizyonunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz!

  Uydu Sistemleri Kurulumu ile İlgili Detaylar Nedir?

  Yer: Çanağın kurulumu için tek gereksinim, güneye net bir şekilde bakan bir konumdur. Kiracılar için önemli: Evin cephesine bir uydu çanağı takmak için ev sahibinin iznine ihtiyacınız vardır.

  Çanak: Gerekli boyut, hizalanan uydulara bağlıdır. Astra 19.2 ° Doğu için genellikle yaklaşık 60 cm çapında bir çanak yeterlidir. Böyle bir model, yağmur yağarken bile iyi bir görüntü sağlar. Diğer uyduları da hedeflemek isteyenler daha büyük bir uydu çanağına ihtiyaç duyacaktır. Aynısı, dörtten fazla alıcısı olan bir yerel sistem için de geçerlidir. Burada çap en az 80 cm olmalıdır.

  LNB: Uydu çanağının televizyon sinyalleri ile ne kadar alıcı sağlayabileceği, büyük ölçüde alıcı birime bağlıdır (LNB = Düşük Gürültülü Blok Dönüştürücü). Tek bir LNB yalnızca bir alıcı için, iki için bir Twin LNB, dört alıcı için Quad LNB’ler ve sekiz alıcı için Octo LNB’ler için yeterlidir. Dörtlü LNB’ler, bir çoklu anahtar kullanılarak sekiz veya daha fazla aboneye genişletilebilir.

  Montaj: Çanağın yönü için belirleyici olan “Azimut” (yatay dönüş yönü) ve “Yükseklik” (eğim açısı) değerleridir. Her uydu alıcısı, ayarlar menüsünde alım kalitesi göstergesine sahiptir.

  Kablo: Her alıcı için uydu çanağına yönlendirilmesi gereken bir anten kablosu gerektirir. Antenden veya kablo alımından zaten kablolar varsa, tek kablolu çözümler kullanılabilir. Mevcut kabloları kullanırlar ve bu şekilde karmaşık bir yeniden güzergahtan tasarruf ederler. Uygun çözümler doğrudan LNB’ye kurulabilir veya LNB ile mevcut kablolar arasına yerleştirilmiş ayrı bir birim olarak mevcuttur.

  DİJİNET UYDU SİSTEMLERİ

  Uydu Çanak Fiyatları Ankara’da Ne Kadar ?

  Uydu çanak fiyatları Ankara, söz konusu uydu sistemlerine sahip olmak isteyen bireylerin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bu noktada uydu çanak fiyatları Ankara ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik. Öncelikle belirtmek gerekir ki uydu çanak fiyatları genel olarak değişkenlik göstermektedir.

  Birbirinden farklı markalar aracılığı ile farklı özellikler ile sunulan uydu çanakların fiyatlarının da sabit kalması beklenemez. Bu nedenle 120 cm çanak fiyatları ve 90 cm çanak fiyatları gibi tüm detaylar değişkenlik göstermektedir. Siz de söz konusu ürünler ve kurulumları ile ilgili çok daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamızın sizlere sunduğu kaliteli hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

  Profesyonel Uydu Kurulumu Hizmeti Nedir?

  Siz de profesyonel bir şekilde uydu kurulumu hizmetinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek en kaliteli uydu kurulumu hizmetinden faydalanmaktır!

  "Uydu Sistemleri nedir ? Uydu sistemleri Hakkında Bilmeniz Gereken 3 Genel Soru?" (Hakkında 4 yorum)

  1. Ankara çanak anten, Ankara çanak anten fiyatları, çanak anten sistemleri , 90 cm canak anten , 120 çanak anten , İzmir çanak anten, İstanbul çanak anten sistemleri ile ilgili yazınız çok başarılı olmuş .teşekkürler

  2. sizlerin bu kadar güzel bir şekilde merkezi uydu sistemleri , çanak anten sistemlerini anlattığı ve aynı zamanda merkezi uydu sistem ürünleri , çanak anten ürünlerini bir arada bulundurduğu site bulmak çok zor sektörde teşekkürler.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Menü Görüntüle