Yangın Algılama Kontrol Paneli İle İlgili 3 Başlık - Dijinet
Dijinet

Yangın Algılama Kontrol Paneli İle İlgili 3 Başlık

PROJE
TEKLİFİ
AL !

  PROJE TEKLİFİ AL

  Proje teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

  Yangın Algılama Kontrol Paneli İle İlgili 3 Başlık

  Yangın Algılama Kontrol Paneli

  Yangın ihbar ve yangın algılama sistemleri olası bir durumda, yangının erken fark edilerek müdahale edilme imkânı sağlamaktadır. Yangın algılama kontrol paneli kullanılan bina ve tesisler yangınlara karşı daha iyi korunurlar.

  Yangın Algılama Kontrol Paneli kurulu olduğu bina veya tesislerde, yangın öncesi ortaya çıkan duman algılama sistemi ile devreye giren bir uyarı sistemi olduğu kadar harlanmış alevlenmiş ateş uyarı sistemi olarak da hizmet vermektedir. Bu konuda uzmanlaşmış olan firmamız bina veya tesislerinize gelerek ön incelemeyi yapar ardından da kurulumu gerçekleştirir.

  Yangın Algılama Kontrol Paneli
  Yangın Algılama Kontrol Paneli

  Yangın Algılama Sistemleri

  Yangın algılama sistemleri kurulu oldukları yerlerde farklı bileşenlerden oluşmaktadır. Duman detektörleri ile yangının başlangıç aşaması fark edilirken, uyarı sistemi bir çeşit alarm görevi olarak devreye girer. Bu konuda uzmanlaşmış firmamız tarafından bu hizmetler verilmektedir. Firmaların ilgili kurumlarca özellikle bulunulan ilin itfaiye dairesince yetkilendirilmiş olması gerekir. Sizlere bu hizmetleri veren firmamız her türlü yetki belgesine sahip işletmelerdir.

  Yangın algılama kontrol paneli bütün sistemin beyni olarak görev yapmaktadır. Bütün bileşenlerde gelen sinyallere göre yapılacak işlemleri bu panel yürütmektedir. Gerek duman sinyali alındığında gerekse uyarı verme durumunda otomatik olarak devreye giren sistemi, bu panel harekete geçirir. Yine yangını izleme ve yangını söndürme eylemlerini de yöneten Yangın algılama kontrol paneli olmaktadır.

  Yangın Algılama Kontrol Paneli

  Yangın Algılama Sistemi Kurulumu

  Yangın Algılama Sistemi Kurulumuyetkili ve uzman firmalar tarafından yapılmalıdır. Bu konuda yeterli deneyime sahip olan firmamızın  çalışanları, tamamen konusunda gerekli eğitimleri almış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

  Firmamız tarafından kurulumu yapılan Yangın algılama kontrol paneli farklı zaman dilimlerinde bakıma alınmalı varsa çalışmayan ya da arızalı parçaları değiştirilmelidir. Bu konuda da müşterilerimizi yalnız bırakmıyor her türlü desteği sağlıyoruz. Ayrıca yaptığımız kurulumlar ve bakımlar tamamen garanti kapsamın da sunulmaktadır.

  Müşterilerimize sunulan farklı alternatif seçenekleri ile de memnuniyet hedefli bir faaliyet gösteriyoruz. Talebe göre bölgesel yangın ikaz sistemi kurulabileceği gibi, ilgili yerlere ikaz sinyali yollayabilen otomatik bir yapı da kurulabilir. Unutmayın ki yangın algılama kontrol paneli can ve mal güvenliği için gereklidir.Dijinet’in yangın algılama sistemleri ile ilgili sizlere sunduğu avantajlardan faydalanmak için veya bilgi almak için sitemizi ziyaret edip ya da arayarak bilgi alabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Menü Görüntüle